ВИПЛАТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ЗА ПОРАНЕННЯ, ТРАВМИ, КАЛІЦТВА ЗА БЕЗПОСЕРЕДНЬОЇ УЧАСТІ В БОЙОВИХ ДІЯХ

ВИПЛАТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ЗА ПОРАНЕННЯ, ТРАВМИ, КАЛІЦТВА ЗА БЕЗПОСЕРЕДНЬОЇ УЧАСТІ В БОЙОВИХ ДІЯХ

Дмитро Черніков
Співкеруючий партнер
+380634567179

Зв'язатися з нами

Зв'язатися з нами

Ваше повідомлення успішно надіслано

Розрахувати вартість послуг

Ваше питання стосується мобілізації?
Ваше питання стосується проходження військової служби (звільнення, відпустка, компенсація)?
Ваше питання стосується ВЛК?
Ваше питання стосується виїзду за кордон?
Інші

Розрахувати вартість послуг

Ваше повідомлення успішно надіслано

ВИПЛАТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ЗА ПОРАНЕННЯ, ТРАВМИ, КАЛІЦТВА ЗА БЕЗПОСЕРЕДНЬОЇ УЧАСТІ В БОЙОВИХ ДІЯХ

В процесі надання правової допомоги військовослужбовцям непоодинокими є випадки виникнення необхідності, задля подальшого отримання виплати військовим за поранення, отримання офіційної інформації стосовно обставин отримання військовослужбовцями поранення, а також нарахування та виплати військовим додаткової винагороди, передбаченої Постановою Кабінету Міністрів України №168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану» (з подальшими змінами та доповненнями), а також грошової виплати військовослужбовцям згідно з «Порядком виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам», затвердженого Наказом Міністерства оборони України від 07 червня 2018 року № 260 (зі змінами та доповненнями), Закону України Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та їх сімей та постановою Кабінету міністрів України від 25.12.2013 № 975 «Про затвердження Порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві» тощо.

Адже, можливе фактичне позбавлення військовослужбовців можливості отримати довідку про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва) та виплати при пораненні, прямо передбачених в нормативному порядку є прямим і грубим порушенням їх прав та зухвалим нехтуванням нормами чинного Закону.

lawyer1234

В такому випадку найбільш дієвим шляхом розв’язання проблемної ситуації є звернення до фахівців в галузі права, отримання адвокатської допомоги з метою:

1. Отримання належним чином оформлених виписок з наказів стосовно нарахування та виплати військовослужбовцям грошових коштів, прямо передбачених чинним законодавством України, зокрема, виплати військовим, у зв’язку з отриманням ними поранення під час виконання обов’язків військової служби, що призвело до часткової втрати працездатності.

2. Забезпечення надання військовослужбовцям довідки про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва), відповідно до поданих ними заяв/рапортів, задля подальшого отримання виплати військовослужбовцям за поранення.

3. Отримання розрахунку виплат за весь час проходження ними військової служби.

4. Отримання доказів здійснення виплати військовим за поранення, зазначених вище. 

5. Вимога документа, на підставі якого “гальмуються” виплати за поранення військовослужбовцям.

6. В разі підтвердження факту неправомірної затримки у здійсненні зазначених вище грошових коштів, вимога негайно припинити порушення прав військовослужбовців та невідкладне здійснення виплати військовим належних їм грошових сум грошових коштів.У сучасних ринкових відносинах виникнення заборгованості з оплати товару, послуг, робіт чи з повернення коштів за позикою, чи укладеним кредитним договором є звичним явищем. Саме на етапі прострочення виконання грошового зобов’язання для ефективного захисту порушених прав кредитора, позикодавцю вкрай необхідно залучати юристів.

Чому варто звернутися до адвокатів CHERNIKOV & PARTNERS?

  •  Ми комплексно підходимо до питання виплат військовослужбовцям за поранення, травми, каліцтва за безпосередньої участі в бойових діях та розуміємо, що результат досягається при використанні усіх можливих інструментів для вирішення питань виплат.
  • Маємо напрацьовані інструменти для того щоб добитися виплат
  • Ми включаємося у роботу на будь-якій стадії вирішення питання виплат військовослужбовцям;
  • Наша команда береться за будь-яку справу, незалежно від складності такої;